Kuş Uçuşu 3.Sezon Olacak Mı? Ne Zaman?
 1. Anasayfa
 2. Film ve Dizi
Trendlerdeki Yazı

Kuş Uçuşu 3.Sezon Olacak Mı? Ne Zaman?

Kuş Uçuşu 3.Sezon Olacak Mı? Kuş Uçuşu 3.Sezon Ne Zaman? Kuş Uçuşu Final Sezonu Mu? Kuş Uçuşu Fragmanı Yayınlandı Mı?

0

Netflix’in yapımını üstlendiği ve başrollerini Birce Akalay, Miray Daner ve İbrahim Çelikkol’un paylaştığı Kuş Uçuşu dizisinin yeni sezonu çok yakında izleyicisi ile buluşuyor. Dizinin 1.sezonu ve 2.sezonu oldukça beğeni toplayarak uzun süre gündem de yer almıştı. Seyircilerin güzel yorumlarını ve beğenileri sonrasında dizi 3.sezon için de onay alıp geçtiğimiz sene kasım ayında 3.sezon çekimlerine başlamıştı. Kuş Uçuşu 3.Sezon ‘unu bekleyen izleyici kitlesi ne zaman yayınlanacağını da merak ediyor. Dizinin bu sezon final yapıp yapmayacağı da merak konusu.

Dizinin ana karakterlerinden olan Lale Kıran, Öteki Taraf adlı haber programında çok başarılı ve saygı duyulan bir sunucudur. Diğer bir başrolümüz olan karakterimiz ise Aslı da idealist ve popüler bir haberci olmak için oldukça can atan biridir. Aslı, Lale Kıran’ın başarısına hayranlık duyan ve onun gibi haber sunucusu olmak istemektedir.

Aslı kariyeri için çok çalışmak ve basamakları tek tek tırmanmak yerine sektöre “kuş uçuşu” şeklinde girmeye çalışmıştır. Yeni dünyamız haline gelen sosyal medya da sahte hesaplar ile gündem yaratarak hedeflerini gerçekleştirmeyi ummaktadır. Kuş Uçuşu’nun 1.sezon ve 2.sezon da bu yöntemleri kullanarak Lale Kıran’ı devirmek istemiştir. Bu çabası istediklerinin gerçekleşmesini sağlamış ve Lale Kıran’ın yerine geçmeyi başarmıştır. Fakat bu yolda her şeyini feda etmektedir.

Geçtiğimiz günlerde Netflix Kuş Uçuşu 3.sezon tarihini paylaşarak izleyicilerini sevindirmiştir. Kuş Uçuşu’nun yeni sezonu 11 Nisan da Netflix platformunda yayınlanacaktır. Sevenleri yeni sezonda Aslı’nın gündem de kalabilmesi için neler yapacağını merak etmektedir. Tabi ki bu duruma karşı da Lale Kıran’ın nasıl bir karşılık vereceği de bilinmemektedir.

Ayrıca Netflix X hesabı üzerinden yaptığı duyuruda Kuş Uçuşu’nun final sezonu olduğunu da açıkladı. Bu açıklamalar sırasında da “Son bir tur. Eskiler yenilere karşı. Kuş Uçuşu final sezonuyla 11 Nisan’da sadece Netflix’te.” paylaşımı ile birlikte dizinin 3.sezonundan resimler paylaşıldı.

Netflix Türkiye X hesabından yaptığı paylaşımlar sonrasında bir paylaşım daha yaptı. Bu paylaşımda ise “Tahtın varisleri, tahtın sahiplerine karşı. #KuşUçuşu final sezonuyla 11 Nisan’da sadece Netflix’te.” notu ile birlikte 3.sezon fragmanını yayınlandı.

Netflix tarafından paylaşılan notlar ve fragman ile birlikte yeni sezonun çok iddalı olacağa benziyor. Dizinin sevenleri 3.sezonun gelmesine sevinirken bir yandan da final sezonu olmasına da üzüldüler. Kuş Uçuşu Final Sezonu Eskiler Yenilere Karşı diyerek 11 Nisan’da ekranlara veda ediyor.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir